
Jeroen de Graaf Vicepresident Round Table International
Past-President Jeroen de Graaf (2010-2011) is tijdens de Round Table International gekozen tot RTI Vicepresident. Hij had zich hiervoor enkele maanden geleden kandidaat gesteld. Aan het einde van de spannende race tussen onze Jeroen en Lars Vondenhoff (RT 80 Eckernfoerde Duitsland) kregen beide kandidaten spreektijd om toe te lichten waarom ze graag de nieuwe functie wilden invullen. Na een ‘blinde stemronde’ werd duidelijk dat Jeroen de Graaf als nieuwe Vicepresident van de RTI per direct aan de slag kon.
Jeroen was internationaal al actief als voortrekker van de WMC (World Membership Commity) waaraan hij samen met oud IRO Willem Haagmans (2009-2011) veel tijd en aandacht heeft besteed. In zijn nieuwe functie krijgt Jeroen volop de mogelijkheid om zijn visie op het internationale ledenbeleid te realiseren.
Stijn de Frene (Round Table Belgium) is vanaf heden de RTI President en neemt het stokje over van Steve Ganado (Round Table Malta). Vanaf volgend jaar is Jeroen de Graaf President van Round Table International.
De Nederlandsche Tafelronde is trots op het feit dat Jeroen het bestuur van Round Table International gaat versterken. Voorheen zijn er twee Nederlandsche Tafelaars President geweest van Round Table International: Hans Wakkie (1951-1952 en 1952-1953) en Cees Verweij (1992-1993, na de heroprichting van Round Table International).
Voor meer informatie, kijk ook op: www.rtinternational.org
Foto's
